Ako elektrické vozíky zlepšujú kvalitu života?

Elektrický vozík je zariadenie, ktoré slúži na presun osoby z miesta na miesto rovnako v interiéri ako v exteriéri. Je špeciálne určený na pomoc  starším ľuďom alebo osobám so zdravotným postihnutím.

 

Elektrický vozík zlepší váš život. Zabezpečí Vám slobodu v pohybe.

Keď staršia osoba potrebuje spôsob voľne sa pohybovať, môže si vyberať zo širokej ponuky invalidných vozíkov (motorizované alebo manuálne) a skútrov. Obe možnosti ponúkajú pohodlné sedenie  a modernú technológiu, ktoré poskytujú príležitosť na výlet a bezbariérový pohyb po dome aj okolí.

Jednou z najväčších výhod elektrických vozíkov je schopnosť prepraviť jazdcov pri splnení bežných denních povinností ako napríklad nakupovanie alebo návšteva lekára či známych.  Elektrický vozík sa dodáva v rôznych variantoch a veľkostiach, väčšina modelov dokáže prejsť aj 40 km jedným nabitím batérie.

Zatiaľ čo opatrovateľ môže pomôcť seniorovi, ktorý má ťažkosti s chôdzou, pomocou skútra senior získava slobodu v pohybe a môže sa prepravovať bezpečne a jednoducho na väčšie vzdialenosti ako na nákup, návštevu známych, lekára alebo nedeľnú omšu.

Správny výber elektrického vozíka je dôležitým prvým krokom.

V článku vám poradíme: Ako si správne vybrať elektrický vozík?

Hlavné výhody elektrických vozíkov :

- nepotrebujete vodičské oprávnenie

- jednoduché používanie a bezpečná jazda

- dojazd až 40 km, nabíjanie priamo z el. siete, lacná prevádzka

 

Pravidelne pre Vás pripravujeme zaujímavé články a témy v oblasti elektromobility:

Elektrovozíky a zaujímavosti BLOG

 Ako sme začali s predajom elektrických vozíkov na Slovensku...

S predajom elektrických vozíkov sme začali v roku 2011, keď sme kúpili prvý vozik pre starú mamu. Keď sme jej ho doniesli hneď som vedel, že jej to pomôže a tak aj bolo.  Zmenil sa jej život !
Pred tým mala problém vykonávať každodenné činnosti mimo domova. Bohužial starká je už vdova a vodičský preukaz nemá, tak bola odkázaná na cudziu pomoc pri každodenných činnostiach, jej zdravotný stav už nie je najlepší, tak už ani na bicykli nemože jazdiť.
Odkedy používa elektrický vozík, tak može jazdiť na nákupy priamo do obchodu, ku lekárovi a lekárnikom a tiež do kostola.

Mali sme obavy, že sa na elektrickom vozíku nenaučí jazdiť ako učastník cestnej premávky, ale úplne sme boli prekvapení jednoduchosťou používania a ovládania vozíka. Už od roku 2011 ho vďačne používa, jazdí zatiaľ bezporuchovo a to skoro každodenne. Aj keď začiatkom roka 2015 presedlala na väčší a výkonnejší vozík Elektra 7000. Od roku 2016 sme jej vymenili vozík Elektra 7000, za spoľahlivý a tiež výkonný model Shoprider Tomko s veľkými kolesami. Ako sa posúvame časom starkej sme opäť vylepšili vozový park od rok 2019 jazdí na elektrickom vozidle Shoprider Maxi Cab.

Čo povedať, aj na dôchodku je dôležitý výkon :)

 

Po niekoľkých mesiacoch používania mi poďakovala, že jej elektrický vozík zmenil život k lepšiemu a cití sa opať ako plnohodnotá osoba.

Práve toto nás viedlo k  predaju elektrických vozíkov a   týmto chceme aj ďalším ľuďom pomôcť zlepšiť ich živoť keď  majú problémy s pohybom.

Od roku 2015 sme sa stali oficiálnymi predajcami svetovej značky elektrických vozíkov:    Shoprider®

 

Zmeňte svôj život už dnes!

 


Elektrický vozík a Katimama 

Pre koho sú určené elektrické vozíky?

 Cieľoví užívatelia sú hlavne staršie osoby, ktoré majú problémy s presunom, pohybom končatín, sú postihnuté chorobami najmä pohybového ústrojenstva.

Práve použitím elektrického vozíka majú zabezpečenú stabilitu, pohodlie v sede, na vozíku je úložný priestor, košíky na uloženie nákupu, možnosť uloženia barlí, pomerne rýchly presun z domu až na miesto kam sa chcete dostať a späť vďaka dostatočnému dojazdu vozíka a mnoho ďalších výhod.

Budeme vďační, ak túto stránku odporučíte aj známym, ktorí to možno potrebujú.

Napíšte nám : elektro.voziky@gmail.com

Zavolajte nám: 0902 109 133

 

Ponuka nových elektrických vozíkov značky Shoprider, vyberte si podľa kategórie:

Malé vozíky       Stredné vozíky      Veľké vozíky      Príslušenstvo

 

História projektu

Realizácia tohoto projektu začala v roku 2011, odvtedy sme zlepšili kvalitu života viacerým na to odkázaným osobám.

Od roku 2013 vykonávame servis a údržbu elektrovozíkov, od roku 2014 zabezpečujeme aj zapožičanie vozíkov na nevyhnutný čas.

Ďalším významným míľníkom bol rok 2015, kedy sme sa stali oficiálnym partnerom svetovej značky Shoprider®

V roku 2018 sme začali predávať aj elektrické skútre Z-Tech, ktoré sú veľmi populárne pre ich rýchlosť a vzhľad.

V roku 2020 sme sa stali dovozcom  REHAB s obohatením o radu elektrických vozíkov Elena CTM a Meyra.

V záujme zlepšenia ponuky sme uzavreli významnú dohodu s americkým výrobcom batérií: MK Battery, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou.

Pomáhať ľuďom - to je naša snaha ! 

Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli svojou účasťou na projekte.

 


Kontakt

Elektro vozíky

Šípková 35
048 01 Rožňava
www.elektrovoziky.sk

+421 944 449 610
+421 902 109 133